UNIKALNA TECHNOLOGIA SCREEN-TO-MACHINE ™

Program Cabinet Vision charakteryzuje się bardzo wysokim stopniem integracji procesu projektowego z wytwarzaniem. Została opracowana i zaimplementowana unikalna technologia Screen-To-Machine ™, która już na etapie projektowania dołącza informacje o całej technologii wykonania. Oznacza to, że w momencie, kiedy klient zamawia szafkę o określonych wymiarach, w tej samej chwili program automatycznie generuje odpowiednie zapotrzebowanie materiałowe, rysunki wykonawcze i programy sterujące maszynami NC.

BOGATA BAZA DODATKOWYCH ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA

Zawarta w programie bogata baza dodatkowych elementów wyposażenia, np. sprzęt AGD, krzesła, itp., może być wzbogacana przez importowane modele w formacie DXF 3D oraz dodatkowo – tu ciekawostka – w natywnym formacie z darmowego programu Google SketchUp.

Wizualizacja i rendering

Moduł PhotoVision umożliwia generowania fotorealistycznych renderingów. Pełna swoboda w możliwości nakładania tekstur (również skanowanych), dodawanie i modyfikowanie położenia oraz natężenia punktów oświetlenia, ustawianie dowolnych widoków 3D, uwzględnienie odbić i cieni pozwala na idealne dopracowanie szczegółów wizualnych.

Bazy w programie

Cabinet Vision operuje na dostosowanej bazie danych dla projektów. Baza ta podzielona jest na szereg grup np. baza materiałów, w której określamy dostępne płyty i ich wymiary łącznie z grubością, możliwe kolory itp. Poszczegóne bazy mają swoje cechy, które mogą automatycznie wpływać na inne elementy projektu.

Screen to Machine

Już na etapie projektowania dołączane są informacje o całej technologii wykonania. Oznacza to, że w momencie kiedy klient zamawia szafkę o określonych wymiarach, w tej samej chwili program generuje odpowiednie zapotrzebowanie materiałowe, rysunki wykonawcze i programy sterujące maszynami NC.

Aktualne promocje